Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi C4 ) Moje audi C4 2.5 TDI nie ma mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi C4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harnaś

Debiutant



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 25
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Audi A8 D2 4,2 1997
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 31 Sty 2008, 02:37
Temat postu:

Moje audi C4 2.5 TDI nie ma mocy


Na początku grudnia poszedł mi rozrząd.Mechanicy zrobili mi go i od tej pory niema mocy.Byłem już chyba u 10 mechaników i elektroników.Wielokrotnie podłączali mi go pod komp.i nic.Wielokrotnie sprawdzano ustawienie rozrządu i pompy.Sprawdzałem pompe turbine przepływke a nawet komputer.Pali na rys,pieknie pracuje,wogule nie kopci i ma jakieś 40 KM.Ja już straciłem nadzieje.Samochód pzed strzałem chodził bez zarzutu.Jeśli kto kolwiek wie co to może być błagam o pomoc.Pozdrawiam.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
sutek18

Czytelnik



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 11 Lip 2008, 00:23
Temat postu:

Re: ( Audi C4 ) Moje audi C4 2.5 TDI nie ma mocy


o ile to jeszcze kiedykolwiek przeczytasz i masz to autko to powiem ci ze ci mechanicy to jakies cioty!!!!!!! ustaw jeszcze raz rozrząd wiem bo u mnie w audi 100 c4 1991rok bylo to samo nikt nie mogl wyczaic czemu ten samochud jest taki mulowaty jak na 115km a wczesniej mi pewien mechanik rowzwalil przypadkowo pasek w domu a ustawial mi puznij go znajomy dopiero mojemu bratu sie "wysniło" ze musi byc rozrzad zle ustawiony w moim przypadko byl to rozrzad pomylony o 2 ząbki po ustawieniu tego i oczywiscie zaplonu autko zmienilo sie w rakiete :]

a tak ogulnie to w moim autku juz SAM z pomocom znajomego wsadzilem 3-ci silnik a autko mam jakies 7 lat w 1 silnik orginalny rozwalilem z wlasnej glupoty zgasl mi na grodze i nie chcial wcale odpalic cos sie uszkodzilo zadzonilem po znajomego aby mnie podcholowal pod dom i podczas cholowania chcialem odpalic autko wrzucilem trujke i puscilem sprzegło....... hmm pierwszy cylinder posypal sie wraz z tłokiem glowica itp. ;/
wsadzilem drugi silnik ale niestety zamiast 115 konnego wsadzilem 95 konnego i go zajechalem zaczelo cos stukac pukac ALE dzialal i go wymienilem bo balem sie ze sie rozleci na drodze a ten co teraz mam to jezdzi ale musze sobie zrobic jego remont poniewarz jak sie olej nagrzeje to nie ma wcale cisnienia oleju a aby wymienic platynki na wale (główne) to musze wyciagnac silnik aha i zrobic cos z odpalaniem bo za hu** nie chce odpalac :]
o tym samochodzie wiem juz przawie wszystko jesli ktos ma jakiekolwiek pytania co do modelu z silnikiem 2.0L to niech pisze na gg 12831414 zawsze prawie jestem na niwewidoku ;]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi C4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi C4 »

Opinie o samochodach Audi C4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi C4 ) Porady, problemy techniczne


AudiQ7

279 980

2023r.

17 111 km

świętokrzyskie

AudiA7

279 750

2020r.

58 962 km

podkarpackie

AudiA5

219 850

2020r.

39 190 km

świętokrzyskie

AudiQ3

169 850

2019r.

82 527 km

podkarpackie

AudiA5

219 850

2020r.

39 190 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System