Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A4 ) AUDI A4 B5 99r. Brak swiateł mijania i drogowych.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A4 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StresS

Czytelnik



Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 11 Lis 2013, 17:41
Temat postu:

AUDI A4 B5 99r. Brak swiateł mijania i drogowych.


Witam. Na pewno ta sprawa była już poruszana nie jeden raz,ale potrzebuje szybkiej pomocy i objasniam czego problem dotyczy. Otóż chodzi o to,że od pewnego momentu przestały działać mi swiatła pozycyjne i długie. Długie swiatła działają w momencie,kiedy pociągnę do siebie uchwyt, aby np mrugnąć komus. Czy możliwe,że to wina pająka? Dzisiaj go całego rozebrałem,faktycznie był już zasniedziały, ale ładnie go wyczysciłem i dokładnie złożyłem. Po podłączeniu okazało się,że problem ten jest nadal. Brak swiateł mijania i długich. Proszę o nie usuwanie tematu,gdyż bardzo potrzebuje pomocy. Wie ktos, cos o tym? Co to może być,czy możliwe,ze pająk jest spalony? Jak można to poznać?? Pomóżcie.

Wszystkie bezpieczniki sprawdzałem, wszystkie są dobre. VAG-u nie mam,wiec nie dam rady tak sprawdzić. Spróbuje we wtorek z miernikiem się temu przyjrzeć, może do czegos dojdę,ale jeżeli macie jakies pomysły to piszcie. A może jednak ten pająk się przepalił,tylko nie widać tego. Przy lampach przednich jest też kostka, do której podłączony jest przewód, może to cos tam?

Dodam,ze 2-3 dni wczesnij rozbierałem cały przód samochodu, bo zmieniałem pasek rozrządu. Po ok 2 dniach jazdy wracając z pracy swiatła jeszcze normalnie swieciły, po kilku godzinach chcąc wieczorem pojechać samochodem swiatel mijania i drogowych nagle nie było, tak same z siebie... Pierwsza mysl "bezpieczniki",ale nie, następnie myslę,że może żarówki, lub cos nie łączy w lampach,ale również nie, następnego dnia rozebrałem kierownice i wszystko ładnie wyczysciłem, łącznie z pająkiem i co? Dalej nic, co mam zrobić? Miernikiem sprawdzić kable,czy jak? A może pojechać na szrot i spróbować podłączyć tylko pająka innego?

Może podczas składania przodu, gdzies przyciął się przewód? Może zrobiło się zwarcie, jakie mogą być jeszcze możliwosci?

I jeszcze jedno pytanie. Czy są gdzies jeszcze bezpieczniki po za miejscem w kabinie(od strony drzwi, po lewej stronie)? Czy są jakies przekaźniki, po za tym pająkiem?

Panowie jeszcze jedna sprawa, otoz w sobote sprawdzalem styki,kostki itp, przy przednich lampach mam podlaczone dwie wtyczki, jedna jest podlaczona u gory lampy, jesat to okragla wtyczka, a druga u dolu podlaczona jest do takiej jakby kostki, co to moze byc za kostka? Wlasnie w sobote nia poruszalem i teraz nie swieca mi zadne swiatla z przodu, ale za to z tylu juz swieca.

Jeszcze jedna sprawa. Kiedys podlanczalem na krotka do zarowki swiatel pozycyjnych swiatla do jazdy dziennej zeby sprawdzic jak swieca, lecz zapomnialem o wymontowaniu tych kabli od zarowki swiatel pozycyjnych, moze gdzies sie zwarcie tam zrobilo,czy cos? Tyle,ze bezpieczniki wszystkie sa dobre, no chyba, ze sa tez gdzies po za kabinaa inne...
Powrót do góry
Falkon48

Stały Bywalec



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 163
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpackie
Posiadane auto: Audi A4 1.9 TD z 2005r.
Piwa: 4/6
Wysłany: Sob 16 Lis 2013, 14:33
Temat postu:

Re: ( Audi A4 ) AUDI A4 B5 99r. Brak swiateł mijania i drogowych.


Kłania się elektryk Laughing trzeba mu dać coś zarobić. Musiałeś albo słabo złączyć jakąś kostkę i się poluzowała nie wypadając albo skręciłeś jakiś kabel i się po pewnym czasie przetarł. Zwarcia pewnie nie było skoro twierdzisz, że wszystkie bezpieczniki są OK
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A4 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A4 »

Opinie o samochodach Audi A4 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A4 ) Porady, problemy techniczne


AudiA4 Allroad

149 900

2018r.

73 590 km

śląskie

AudiA3

68 490

2016r.

122 144 km

pomorskie

AudiA4

39 900

2006r.

66 000 km

mazowieckie

AudiA4

174 850

2023r.

10 175 km

świętokrzyskie

AudiA7

319 880

2021r.

57 980 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System