Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Omijać Warsztat naprawy skrzyn aut. Myszkowski-Swadziim/Pozn



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
audi a8

Czytelnik



Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): GorzówWlkp
Posiadane auto: Audi A8D24,2-2000
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 14 Paź 2011, 21:24
Temat postu:

Omijać Warsztat naprawy skrzyn aut. Myszkowski-Swadziim/Pozn


Witam Mateusz jak obiecalem to opisze naprawe mojej skrzyni w A8 4,2 u Myszkowskiego!!!!!!!!!!!
Niecały rok temu padł wsteczny,po ustaleniu terminu auto pojawilo sie pana /w,wy/auto do konca dnia miało byc sprawne ibylo,wmiedzy czasie dostalem tel. ze przy takim przebiegu/270000/ trzeba wymienic sprzeglo, chociasz nic sie z nim nie dzialo ,skrzynia wyciagnieta okej zgodzilem sie,za naprawe zaplaciłem 4000zl.i otrzymałem roczna gwarancje na sprzęglo iwsteczny.Mineły 4-ry miesiace wsteczny padł.diagnoza pekniety tlok wstecznego byl zekomo nowy usterka usunieta .mija 2-wa miesiace skrzynia zaczyna szarpać i faluja obroty na obrotomierzu.diagnoza samego ,,szefa,,padło sprzęglo do wymiany!.Auto wciagłym ruchu dlugie trasy.Wlipcu jestem ponownie ojawy te same diagnoza wymiana sprzegła!!!!!!Po przejechaniu 4000kilometrów ojawy te same ale szarpniecia bardzo mocne i metaliczne stuki przy włączaniu wstecznego.Już nie wytrzymałem po ostrej wymianie zdan i co ja otym mysle/do konca gwarancji 2miesiace!?/pan iwładca szef obrazil sie namnie i gdzies zkonca hali rozmawiał przez swojego,,piszpanne,,ze na reklamacje ma22 dni czasu trzeba wymienić sprzegło irozebrac skrzynię i nie jest wstanie podac mi terminu zakonczenia naprawy!i ze za sterowniki do skrzyni będę musiał zapłacic nie wiem co miał na mysli i jaką sumę sobie wymyslił bo wyszedlem z siebie i zabrałem auto.A nasz ,,szef,,mały obrażony chłopczyk nie stac go na slowo przepraszam takiej skrzyni nie potrafie naprawic tylko próbowal przeciagnąc ten problem do konca gwarancji i za swoje niedbałstwo i nie wiedzę ponownie mnie skasowac zą naprawe!!!!!!!!!Drodzy kołedzy jezeli wswoich autach posiadacie automaty nie koniecznie audi to omijajcie warsztatTEODORA MYSZKOWSKIEGO ze SWADZIMIA k,POZNANIA----JEST TO FIRMA KRZAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Przywitania

10) Witam »
14) Witam »
18) Witam »

AudiQ7

279 980

2023r.

17 111 km

świętokrzyskie

AudiA3

164 500

2023r.

7 900 km

świętokrzyskie

AudiA7

297 500

2022r.

8 607 km

świętokrzyskie

AudiA6

199 980

2021r.

95 906 km

świętokrzyskie

AudiQ3

169 850

2019r.

82 527 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System