Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A2 ) Anty opinia A2



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefania

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 07 Gru 2011, 19:55
Temat postu:

Anty opinia A2


Witam wszystkich zainteresowanych modelem Audi A2 z przykrością musze rozczarowac swoja opinia tych wszystkich, ktorzy wypisuja na forach i opiniach o tym modelu ze jest to model skonstruowany perfekcyjnie i opracowany na technologii "A6" Hahaha. Mam 40 lat zakupilem juz 16 samochodow do uzytku wlasnego. Poczawczy od fiata 126 jak kazdy poczatkujacy a miedzy innymi uzywalem VW seri I, II, III, IV, Mercedesy, Volvo 5 sztuk miedzy innymi 850 dwie sztuki, V70 rok 2001, S80 2004 rok. Od dwóch lat uzywam Toyoty Avensis II dwie sztuki jedna 116KM nie polecam, druga 177KM diesel obecnie, polecam. Wracajac do tematu A2 zjezdzilem jako stary, głupi, naiwny klient juz cala polske szukajac cudownego samochodu jaki opisywany jest na forum i na wszelkich opiniach sugerujac sie na opisach i wrazeniach uzytkownikow niby "cudownego" A2 chcialbym jako osoba doswiadczona za kierownica 1000000 km uwazam, ze koncern audi pominął kwestię napedu tego pieknego auta w wersji diesel. Pragne przestrzec wszystkich przed zakupem tego model w wersji diesla. Obejrzalem i sprobowalem jazdy ta niby elegantka i doznalem szoku-nietylko ja ale i moja zona, ktora uwaza, ze samochod jest tylko samochodem ale praca silnika tego symulatora auta z klasa jakim jest A2 uderza w jej inteligencje i poczucie wiarygodnosci jakie jej wpoilem w model Audi. Jestem człowiekiem powaznym i nie jakims zasranym biznesmenem, ktory kupuje zonie zabawki samochodowe, chcialem kupic samochod swojej zonie ekonomiczny, ktory mial by sluzyc do uzytyku codziennego ale jak wspominalem jest to niewypal w stosunku do modelu A2,ale naprawde uprzedzam wszystkich zainteresowanych kupnem tego auta dajcie sobie spokoj. Chcialbym przeprosic tych, ktorzy uwazaja i wypowiadaja sie, ze warto zwrocic uwage na ten model, gdyz musze wyrazic swa, mysle ze wiarygodna i sprawdzona na wlasnej skórze, iz ten model jest nic ale to na prawde nic nie warty uwagi, poniewaz poza konstrukcja, ktora jest doskonala wyciszenie i naped tego niby wspanialego diesla jest do niczego (do dupy)-przepraszam ale to jest bardzo delikatne okreslenie pracy silnika diesla 1.4 TDI Audi A2. Opierajac sie na wlasne doswiadczenie ciszej i komfortowo lepiej czulem sie w symulatorze typu MATIZ. PRZEPRASZAM ZWOLENNIKOW I OSTRZEGAM NIE JEZDZIJCIE ZA KUPNEM TEGO AUTA BO NAPRAWDE I SZCZERZE POWTARZAM, NIE WARTO POZDRAWIAM SŁAWEK.[/b]
Powrót do góry
Pacific TDI

Dyskutant



Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 93
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zdolny Śląsk
Posiadane auto: AUDI A2, 75PS,diesel
Piwa: 3/0
Wysłany: Nie 21 Paź 2012, 10:40
Temat postu:

Re: ( Audi A2 ) Anty opinia A2


A JA SIE Z TOBA ABSOLUTNIE NIE ZGADZAM.
Może próbowałeś jakąś wersję typu "wyczochraniec". Mam podobne doświadczenie- no może trochę więcej autek przetestowałem, kilometrów też sporo. To autko to absolutna rewelacja- super jedzie, specyficzny dla mnie przyjemny dźwięk silnika, bardzo przyzwoite przyspieszenie- no i wykończenie wnętrza audi.
Zachwycasz się Avensisem 177KM a ja w tym aucie nie mogę patrzeć na wykończenie- otwórz chociażby tylną klapę i zobacz to nie dopracowanie.A silnik tak stuka, że pojechałem do warsztatu i w Polsce i w Niemczech bo myślałem, że coś uszkodzone. Okazało się że te wersję tak mają. Po zmianie oprogramowania było nieco lepiej. Pół roku męczyłem się z tym Avensisem a przebieg 60tys.km. Tak, że w autkach to może też tak jest - kwestia gustu.
Audi A2 to naprawdę rewelacyjny pojazd. Jedyny w swoim rodzaju. Teraz już niestety firmy nie stać na wyprodukowanie czegoś tak porządnego. Jak się kupi w dobrym stanie to można się cieszyć wiele lat. Jak ktoś nie wierzy zapraszam na przejażdżkę.
_________________
Grunt by było zdrowie i pełno w baku!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A2 »

Opinie o samochodach Audi A2 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A2 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


AudiA4

148 980

2019r.

78 192 km

podkarpackie

AudiQ5

219 750

2021r.

41 881 km

świętokrzyskie

AudiQ5

49 900

2009r.

259 450 km

mazowieckie

AudiA6 Allroad

25 900

2007r.

370 000 km

małopolskie

AudiQ5

218 950

2020r.

63 645 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System