Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michoos

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
Wysłany: Pią 02 Lis 2012, 23:05
Temat postu:

na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Witam. zakładam nowy post ponieważ nie znalazłem nic w temacie.
oczywiście moge sie mylić więc będę wdzięczny na skierowanie do właściwego postu jeśli istnieje.

Mam zamiar kupić A3 I generacji jako 2 auto w domu. głownie na dojazdy do pracy.
padło na silnik 1.6 benzyna. diesla unikam. chciałbym zapytac na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę przy zakupie aby nie stopie. z diagnoza czy był bity czy nie powinienem sobie poradzić. chodzi mi natomiast o kwestie mechaniczne itp. wyczytałem w necie ze psuje sie fotel kierowny. nie zapiznanymi sie po odchylenia do tylu. podobno standard w tym aucie i o tego typu rzeczy mi chodzi. bardzonchcialbym trafić w automacie. jakie miały opinie?
dzięki za pomoc.
Powrót do góry
AUDI RS3

Auto Maniak



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 614
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Audi S3 Sportback 2010r Black Edition 310 KM
Piwa: 36/1
Wysłany: Pią 02 Lis 2012, 23:33
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Akurat fotel sie nie psuje ale inne rzeczy i owszem // A3 I generacji to ladniej opakowny GOLF IV generacji ... Szukaj wersji 5-drzwiowej - bardziej praktyczna... Silnik 1.6 102 KM 8-zaworowy PORAZKA !! /pali koszmarnie


I egzemplarz najlepiej zeby z polskiej sieci dealerskiej - z ksiazka napraw

Uzbroic sie w miernik lakieru i kazdy egzemplarz po VIN sprawdzaj - unikaj z Wloch i z Francji/brak historii

- na 100 egzemplarzy moze 2-3 sensowne - reszta ZLOM na kolkach - taka sa polskie realia - samemu sobie zza Ory od faszystow cos sciagnac/tez sprawdzac dokladnie!!
_________________
LEWOPASMOWYM POWOLNOJEŹDZCOM mówimy kategoryczne NIE Wink)
Powrót do góry
michoos

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
Wysłany: Pią 02 Lis 2012, 23:39
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Na krajowy nawet nie liczę. po prostu nie ma szans na takiego trafić . przebieg na poziomie 250-280 traktuje jako normalny.zdecydowalem sie na 1.6 z uwagi NATO ze znajomy taki ma i mówi ze nie ciągnie po portfelu tak bardzo. inny ma ten silnik w letnie I i potwierdzamspalanie do 9 w mieście.
wybilem sobie z głowy ze trafię dobra sztukę 1.9 tdi.
co sądzicie ?
Linki z allegro wykasowano jako niedopuszczalne . Można wklejać zdjęcie zrobione samodzielnie. Gabryiel.
Powrót do góry
Matiyas

Debiutant



Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość / region): pomorskie
Posiadane auto: Audi A3 1.9TDI
Piwa: 4/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2012, 08:47
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Witam.
Tego 1.8 z pruszcza nawet nie oglądaj . Cały poobijany i pełno szpachlu. Sam od kilku dni jestem posiadaczem A3 i oglądałem właśnie tego z pruszcza i jest to totalny ogórek. A sprzedający udaje głupka i niby nie wie że było coś robione, najzwyklejszy cwaniak. Praktycznie cała prawa strona jest robiona. Auto w środku źle poskładane (luźne boczki) i dużo zarysowań od paznokci. A co do przebiegu to też był raczej cofnięty.
Ja bym Ci polecał 1.8 Turbo, spali praktycznie tyle samo co 1.6, masz więcej koni ale ceny są trochę wyższe. Sam kupiłem dobrego 1.9 Tdi za dobrą cenę od prywatnej osoby. Unikaj Handlarzy bo będziesz miał kapeć a nie samochód.
_________________
Matiyas
Powrót do góry
gadu-gadu
michoos

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
Wysłany: Sob 03 Lis 2012, 12:07
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


staram sie unikać. tego z puszcza jeszcze nie widziałem ale na froncie widać lewe drzwi nie pasują z nadwoziem.
dzięki za sygnał. niestety najwiecej jest w Starogardzie gd a to zagłębie handlarzy. kupiłem z pomorskiego czy gdzieś w Polsce a może dalej?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 03 Lis 2012, 12:07
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Matiyas

Debiutant



Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 48
Skąd jesteś (miejscowość / region): pomorskie
Posiadane auto: Audi A3 1.9TDI
Piwa: 4/0
Wysłany: Sob 03 Lis 2012, 14:49
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


Ja kupiłem właśnie ze Starogardu Gd. Ogólnie unikaj autohandli w stg bo tak kombinują że masakra.
Ta wygląda ciekawie

nie wiem czy aktualne bo chciałem się tam wybrać ale nie uzbierałem wystarczająco kasy. Zawsze można pojechać i obejrzeć. Link wykasowano Gabryiel .
_________________
Matiyas
Powrót do góry
gadu-gadu
michoos

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
Wysłany: Sob 03 Lis 2012, 18:09
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) na co zwrócić uwagę przy zakupie.


widziałem to ogłoszenie.
Do Czluchowa nie pojadę-to samo co Starogard.
jeździłem dzisiaj jednym tdi-stwierdziłem ze nie chce choć spalanie kusi ale w zakupie droższy

co sądzicie o tym? na liczniku ma 280 tys przejechane
http://otomoto.pl/audi-a3-1-6-automat-klima-okazja-C26472887.html
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A3 »

Opinie o samochodach Audi A3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

8) ABS »

AudiQ2

139 950

2021r.

13 690 km

świętokrzyskie

AudiQ7

99 900

2014r.

136 539 km

kujawsko-pomorskie

AudiA6

239 850

2018r.

47 710 km

świętokrzyskie

AudiA6

199 850

2019r.

86 256 km

podkarpackie

AudiA3

114 950

2022r.

9 300 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System