Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Liczba głośników b7 avant



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomekxp2

Czytelnik



Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Audi a4 b7 Avant
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 03 Wrz 2013, 18:39
Temat postu:

Liczba głośników b7 avant


Witam klubowiczów. Jako, że od niedawna jestem w posiadaniu b7 avant 2006r, szukałem informacji o audio. Nic konkretnego nie znalazłem a szukam już 4 godz. W audi nie było fabrycznego radia, tylko CLARION DXZ748RMP - nie powiem gra ładnie i mocno. Nie wiem ile mam głośników fabrycznie (domyślam się że 8 w drzwiach przód i tył) i jak on został zamontowany bo nie miałem czasu żeby wyciągać radio i dłubać. Potrzebuje konkretnej informacji ile w avancie montowali głośników fabrycznych zwykłych i bose. Nie mam napisów bose to zakładam, że nie ma tego systemu. W bagażniku w schowkach nie mam "suba", ale wyczytałem, że gdzieś w nadkolu jest pod tapicerką. No i głośnik na podszybiu - mam tam przy wlotach powietrza kratkę ale czy tam głośnik jest to nie wiem. No i kwestia głośników aktywnych- ponoć te z tyłu mają swój wzmacniacz, a przednie są zwykłe - pasywne. Oczywiście podłączenie radia nie ori wiąże się z jakimiś dodatkowymi adapterami czy coś takiego - jak będę miał chwilę, to wyjmę radio i zobaczę jak to jest podłączone.
Proszę o linka z konkretnym opisem - najlepiej b7 avant, albo informację jakie w tym modelu montowali audio i na jakiej zasadzie działa??? Dzięki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


AudiQ5

239 980

2020r.

66 045 km

świętokrzyskie

AudiA7

279 750

2020r.

58 962 km

podkarpackie

AudiQ2

129 980

2022r.

10 760 km

świętokrzyskie

AudiQ8

429 900

2023r.

22 000 km

kujawsko-pomorskie

AudiQ2

129 980

2020r.

27 264 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System