Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Przednia szyba



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwin

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Fiat
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Lip 2014, 20:56
Temat postu:

Przednia szyba


Jestem tak zwanym "niedzielnym kierowcom" dlatego mam małe pojęcie o naprawach . Zrobił mi się mały odprysk na przedniej szybie , mniejszy od 1gr. Dlatego mam pytanie, czy z takiego powodu będę zmuszony wymienić szybę, czy można to jakoś naprawić? Jeśli tak , to czy kogoś polecacie. Jestem z okolic Wawy
Powrót do góry
Mika5

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze
Posiadane auto: Audi
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 17 Lip 2014, 11:14
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Jesteś blisko stolicy więc nie powinieneś mieć z tym problemu . Poszukaj najbliższego Nordglass . To fachowcy , powiedzą Ci do czego szyba nadaje się.
Powrót do góry
balbineczka

Debiutant



Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Renault Laguna 2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Paź 2014, 09:19
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


poszukaj serwisów szyb - jest tego od groma, a nie ma sensu wykosztowywać się na nową szybę jeśli to tylko [cenzura]ła;P
Powrót do góry
OEnordglass

Czytelnik



Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Mar 2015, 13:46
Temat postu:

Re: Przednia szyba


Malwin napisał:
Jestem tak zwanym "niedzielnym kierowcom" dlatego mam małe pojęcie o naprawach . Zrobił mi się mały odprysk na przedniej szybie , mniejszy od 1gr. Dlatego mam pytanie, czy z takiego powodu będę zmuszony wymienić szybę, czy można to jakoś naprawić? Jeśli tak , to czy kogoś polecacie. Jestem z okolic Wawy


Malwin, mogę dopytać, jak zakończyła się ta sprawa? Czy skorzystałeś może z pomocy NordGlass w wymianie/naprawie szyby? Czy jesteś zadowolony z jakości wykonanej usługi?

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass
Powrót do góry
Malwin

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Fiat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Mar 2015, 21:28
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Panie Sebastianie .Niestety musiałem wymienić szybę. Ale to tylko moja wina ponieważ dopuściłem do zabrudzenia miejsca odprysku. Gdybym nie zwlekał tylko od ręki podjechał do serwisu, to naprawiliby go. No cóż człowiek uczy sie na błędach. Skorzystałem z usług Waszego serwisu. Szybę wymienili w niecałą godzinę. Całkiem szybko to poszło, dostałem również gwarancje. Pozdrawiam
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 20 Mar 2015, 21:28
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
OEnordglass

Czytelnik



Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2015, 14:23
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Malwin napisał:
Panie Sebastianie .Niestety musiałem wymienić szybę. Ale to tylko moja wina ponieważ dopuściłem do zabrudzenia miejsca odprysku. Gdybym nie zwlekał tylko od ręki podjechał do serwisu, to naprawiliby go. No cóż człowiek uczy sie na błędach. Skorzystałem z usług Waszego serwisu. Szybę wymienili w niecałą godzinę. Całkiem szybko to poszło, dostałem również gwarancje. Pozdrawiam


Cieszę się zatem, że wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. A następnym razem zapraszam do nas od razu po uszkodzeniu szyby. Czas w tej kwestii ma bardzo duże znaczenie, gdyż przy bezzwłocznej naprawie istnieje szansa, że po uszkodzeniu nie będzie widocznego śladu.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass
Powrót do góry
Malwin

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Fiat
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2015, 18:10
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


OEnordglass napisał:
Malwin napisał:
Panie Sebastianie .Niestety musiałem wymienić szybę. Ale to tylko moja wina ponieważ dopuściłem do zabrudzenia miejsca odprysku. Gdybym nie zwlekał tylko od ręki podjechał do serwisu, to naprawiliby go. No cóż człowiek uczy sie na błędach. Skorzystałem z usług Waszego serwisu. Szybę wymienili w niecałą godzinę. Całkiem szybko to poszło, dostałem również gwarancje. Pozdrawiam


Cieszę się zatem, że wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. A następnym razem zapraszam do nas od razu po uszkodzeniu szyby. Czas w tej kwestii ma bardzo duże znaczenie, gdyż przy bezzwłocznej naprawie istnieje szansa, że po uszkodzeniu nie będzie widocznego śladu.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass


Z pewnością nie popełnię drugi raz błędu i bezzwłocznie podjadę do Waszego serwisu.
Powrót do góry
moto54

Czytelnik



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Audi A4 B5 2.8
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Cze 2015, 12:28
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Przy takich usterkach nie ma co czekać. Nawet mały odprysk prawdopodobnie będzie się powiększał coraz bardziej
_________________
Zapraszam na mojego bloga :PKT.22
Powrót do góry
bojs

Czytelnik



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: A4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Mar 2016, 18:52
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


nie zawsze. Ja miałem uszkodzenie które prawie 2 lata nie zmieniło wyglądu. Nie powiększyło się. Cały czas jednak jeździłem z duszą na ramieniu bo obawiałem się że coś się stanie. A później jak się okazało to uszkodzenie mogłem naprawiać. ale przez lenistwo nie chciało mi się. A np serwis nordglass miałem 5 minut drogi od domu. :/
Powrót do góry
Automotiw

Debiutant



Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Toledo
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Gru 2016, 13:35
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Tutaj mam podobne zdanie i również uważam, że nie ma na co czekać bo z małego odprysku może powstawać coraz większa rysa i w efekcie podczas jazdy szyba może pęknąć co jest szczególnie niebezpieczne dla każdego użytkownika ruchu, koszt uzupełnienia rysy nie jest wysoki i lepiej zająć się tym od razu.
Powrót do góry
Fabiann23

Czytelnik



Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: A4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Lip 2018, 13:49
Temat postu:

Re: ( Audi ) Przednia szyba


Na pewno warto spróbować naprawić taką szybę jeżeli nie jest to duży odprysk. Nie zawsze każde uszkodzenie kwalifikuje szybę do wymiany i często warto jest skonsultować to ze specjalistami.
_________________
Pkt 22 RF
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Dyskusje ogólne


AudiA5

189 750

2020r.

45 117 km

świętokrzyskie

AudiA4

155 750

2019r.

54 432 km

podkarpackie

AudiQ5

49 900

2009r.

259 450 km

mazowieckie

AudiA3

124 900

2022r.

9 300 km

podkarpackie

AudiQ2

134 850

2022r.

10 760 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System