Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Pompa Paliwa????



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewewlina2010

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jarosław
Posiadane auto: Audi A4 sedan , 1.8 benzyna 1995r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Gru 2014, 18:27
Temat postu:

Pompa Paliwa????


Witajcie jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi pomożecie. Wiec zaczne od początku (Audi A4 1.8 benzyna, 1995r). Problem zacza sie gdy chciałam przestawic auto kawałeczek dalej od domu , przy ruszaniu auto zaczeło sie dławic pod pedałem gazu wogóle nie było mocy auto nie chciało wogóle jechac ... ;/ z cudem ujechalam pare metrów do przodu, dodam również ze nie jestem w stanie ocenic ile mialam w baku paliwa bo pływak jest do wymiany , ale wtedy było ponoć pół zbiornika.. Auto stało tak z 4 dni. Po tym czasie odpaliłam auto i dziwnie chodził silnik , troche mu przy gazowałam bo mysllam ze moze to przez to iz długo stał nie ruszany. Wyszłam z auta zaglądnęłam pod nie i zobaczyłam jak ciurkiem wylewa sie jakas ciecz , szybko zgasiłam auto ... To było paliwo , bak był cały mokry.Działo sie tak tylko przy odpalaniu auta. W strachu przed jakas ewentualna iskra , auto zostalo zawiezione na lawecie na kanał. Ale wtedy juz tak nie ciekło tylko delikatnie po chwili ustało , ale zbiornik był lekko nasączony paliwem, Przewody nie były przegnite itp , nie widac tez peknietego baku. Sprawdzona została tez pompa paliwa i tu własnie chyba jest problem bo było dookoła troche paliwa a czytalam ze to oznaka zepsutej pompy... A moze jednak filtr paliwa jest zapchany ?? Albo wystarczy wymienic uszczelke w pompie?? Co radzicie?? Dodam jeszcze ze miesiac przed tym miałam dziurawa strumiennice (katalizator ktos wycią...) i zostala ona całkowicie usunieta ;/ Auto wczesniej nie miało wogóle mocy na każdym biegu niestety ;/ Doradzcie cos bo nie wiem co robic ;/
Powrót do góry
gadu-gadu
NED
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 3511
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie
Posiadane auto: Seat Toledo Signo 1,820v+lpg 99 Peugeot 106 1,1 97r. r
Piwa: 191/38
Wysłany: Wto 02 Gru 2014, 19:50
Temat postu:

( Audi ) Pompa Paliwa????


Witam.
Dział przywitania jak sama jego nazwa wskazuje nie służy do omawiania problemów technicznych. [Reg. pkt. 8]
Układ paliwowy działa pod dość dużym ciśnieniem i nieszczelność nawet minimalna będzie objawiać się obfitym wyciekiem. Trzeba koniecznie zlokalizować tą nieszczelność i naprawić , brak katalizatora , strumienica nie mają nic wspólnego z układem paliwowym poza oczywiście sondą i ustaleniem składu miesznki.
_________________
Nie ma trudnych pytań , trudne są tylko odpowiedzi.
NED
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Kwarantanna


AudiA4

135 750

2022r.

14 557 km

świętokrzyskie

AudiQ7

279 980

2023r.

17 111 km

świętokrzyskie

AudiSQ7

199 700

2017r.

250 000 km

mazowieckie

AudiA5

219 850

2020r.

39 190 km

świętokrzyskie

AudiQ3

169 850

2019r.

82 527 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System