Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Wariuje elektronika.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiOOterek123

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zalesie
Posiadane auto: Audi Avant a4 B6 2.0 ALT 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Lut 2015, 22:41
Temat postu:

Wariuje elektronika.


Witam wszystkich! To jest mój pierwszy post dlatego wybaczcie za niedogodności. Otóż od pewnego czasu mam problem ze soją Audi A4 B6. Pewnego dnia gdy włączyłem zapłon i włączyłem światła to zauważyłem, że podświetlenie zegarów, radia, klimy nie podświetla, oprócz podświetlenia kabiny (nad głową) i świateł na zewnątrz. Po 5-10 sekundach wraca do normy. Dzieje się to tylko rano i to nie zawsze. W tym samym czasie zauważyłe problem z czujnikami parkowania ponieważ po wrzuceniu wstecznego raz mi zapipczy i po chwili piszczy jednostajnie przez około 5-10 sekund, gdy natomiast wyłącze wsteczny i włącze go za kilka minut jeszcze raz to działa normalnie. Powtarza się to za każdym razem kiedy zostawie samochód wyłączony na około 20-30 minut. I do tego żeby było mało to w tym czasie pojawił mi się problem z tempomatem który nie uruchomi mi się po osiągnięciu 25 km/h tylko po pewnym czasie, po około 30 minutach. Dzisiaj byłem u elektronika i podłączył mi pod kompa, wyświetlił mi błędy:
01336 - moduł Can Komfortu
00466 - moduł kolumny kierownicy.
01315 - elektroniczny moduł skrzyni biegów (mimo że mam skrzynie manualną)
i z 30 innych błędów spowodowanych wcześniejszym rozładowaniem akumulatora, które po usunięciu i przejechaniu kilku kilometrów nie wróciły oprócz tych trzech które opisałem wyżej. Aha i dodam jeszcze że mam chyba uszkodzony regulator napięcia gdyż przy wyłączonych światłem i klimie na włączonym silniku i gazie, pokazuje mi maksymalnie napięcie na aku 13,4V.

Doradźcie co może być według was przyczyną tych usterek. Pozdrawiam


Tutaj pytałeś:
http://audi.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1014358&highlight=#1014358
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Kwarantanna


AudiA3

149 850

2020r.

31 170 km

świętokrzyskie

AudiSQ7

498 750

2022r.

30 440 km

podkarpackie

AudiQ5

219 980

2019r.

94 780 km

podkarpackie

AudiA5

219 850

2020r.

39 190 km

świętokrzyskie

AudiA4

138 850

2019r.

73 400 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System