Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Wariuje elektronika.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiOOterek123

Czytelnik



Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zalesie
Posiadane auto: Audi Avant a4 B6 2.0 ALT 2001
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 18 Lut 2015, 22:41
Temat postu:

Wariuje elektronika.


Witam wszystkich! To jest mój pierwszy post dlatego wybaczcie za niedogodności. Otóż od pewnego czasu mam problem ze soją Audi A4 B6. Pewnego dnia gdy włączyłem zapłon i włączyłem światła to zauważyłem, że podświetlenie zegarów, radia, klimy nie podświetla, oprócz podświetlenia kabiny (nad głową) i świateł na zewnątrz. Po 5-10 sekundach wraca do normy. Dzieje się to tylko rano i to nie zawsze. W tym samym czasie zauważyłe problem z czujnikami parkowania ponieważ po wrzuceniu wstecznego raz mi zapipczy i po chwili piszczy jednostajnie przez około 5-10 sekund, gdy natomiast wyłącze wsteczny i włącze go za kilka minut jeszcze raz to działa normalnie. Powtarza się to za każdym razem kiedy zostawie samochód wyłączony na około 20-30 minut. I do tego żeby było mało to w tym czasie pojawił mi się problem z tempomatem który nie uruchomi mi się po osiągnięciu 25 km/h tylko po pewnym czasie, po około 30 minutach. Dzisiaj byłem u elektronika i podłączył mi pod kompa, wyświetlił mi błędy:
01336 - moduł Can Komfortu
00466 - moduł kolumny kierownicy.
01315 - elektroniczny moduł skrzyni biegów (mimo że mam skrzynie manualną)
i z 30 innych błędów spowodowanych wcześniejszym rozładowaniem akumulatora, które po usunięciu i przejechaniu kilku kilometrów nie wróciły oprócz tych trzech które opisałem wyżej. Aha i dodam jeszcze że mam chyba uszkodzony regulator napięcia gdyż przy wyłączonych światłem i klimie na włączonym silniku i gazie, pokazuje mi maksymalnie napięcie na aku 13,4V.

Doradźcie co może być według was przyczyną tych usterek. Pozdrawiam


Tutaj pytałeś:
http://audi.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1014358&highlight=#1014358
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Kwarantanna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Kwarantanna


AudiA8

79 900

2012r.

217 938 km

kujawsko-pomorskie

AudiA4

29 900

2008r.

198 129 km

mazowieckie

AudiA3

18 900

2007r.

120 000 km

kujawsko-pomorskie

AudiQ7

189 900

2019r.

102 924 km

kujawsko-pomorskie

AudiA5

189 750

2020r.

45 117 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System