Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi ) Zanikanie dźwięku Podczas Słuchania Radia CD ( MMI )



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Domino_ Pl

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Walia
Posiadane auto: Audi q7 3,0 Tdi S Line Le Mans
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 24 Lis 2016, 00:36
Temat postu:

Zanikanie dźwięku Podczas Słuchania Radia CD ( MMI )


Witam.
Potrzebuję porady w sprawie Audi Q7 3.0 TDI S LINE LE MANS 2007 rok.
Mianowicie wracając wczoraj z pracy wszystko śmigalo bez zarzutów, słuchałem muzyki w radiu, podczas odtwarzania CD wszystko ok.
Dzisiaj rano jak codzień wyruszylem do pracy włączam poranne wiadomości i... Radio Gra około 7 sekund po czym zanika dźwięk na 2 sekundy po czym znowu pojawia się dźwięk i znowu zanika. Tak cały czas. Dodam iż, postanowiłem to sprawdzić podczas odtwarzania muzyki z CD. To samo. Wstępna analiza odłączenie subwoofera w kole zapasowym, aby sprawdzić czy bez tego będzie to samo - niestety tak samo. Zanikanie dźwięku.
Zauważyłem iż, na desce rozdzielczej - nie Monitorze, gdzie są informacje co odtwarza Radio czy CD - tam gdzie zegary, po ponownym włączeniu się dźwięku następuje połowy komunikat co gra.
Od rana chodzi mi to po głowie, przewertowalem już jakieś fora, niestety żadnych trafnych porad nie zauważyłem. Proszę o jakieś porady. Z góry dziękuję. Pozdrawiam [/b]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


AudiA6

209 850

2019r.

55 907 km

świętokrzyskie

AudiA5

279 900

2023r.

10 000 km

kujawsko-pomorskie

AudiQ3

239 980

2023r.

9 000 km

świętokrzyskie

AudiQ5

219 750

2021r.

41 881 km

świętokrzyskie

AudiQ5

259 980

2021r.

78 341 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System