Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RoniN_

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 00:01
Temat postu:

Woda po stronie kierowcy na podlodze


Witam!
Mam problem z woda na podlodze po stronie kierowcy (UK) wykladzina jest z wieszchu lekko wilgotna, ale jak zdjalem plastiki to masakra byla. Wiadro wody. Wcisnalem reke wyzej i tak wyglada na to ze jest sucho. Czy szyba mogla sie rozszczelnic i woda cieknie sobie gdzies tam w srodku, moze klimatyzacja?? Naprawde nie wiem czyjechac z tym do szybiarza, czy szukac wiatru w polu
Pozdrawiam i bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc
Powrót do góry
agam

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubartów
Posiadane auto: Audi A6 2,5TDI 96r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 19:36
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Zależy czy to była woda czy płyn chłodzący? Jeśli płyn to prawdopodobnie nagrzewnica jest uszkodzona i cieknie , jeśli woda to prawdopodobnie są niedrożne odpływy na podszybiu od strony komory silnika,bo tam często zbierają się liście itp. zanieczyszczenia,więc zdejmij osłonę podszybia pod maską i wyczyść te odpływy jest ich zazwyczaj dwa, są one na samym spodzie . Ja w swoim A6 odkurzam tam co najmniej dwa razy w roku,bo już u niejednego widziałam jak dzięki tym niedrożnym odpływom mógł sobie akwarium w samochodzie zakładać. Życzę powodzenia:) , bo wysuszenie wykładziny jest mordęgą.
Powrót do góry
tomek83f

Auto Maniak



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1456
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wadowice
Posiadane auto: Audi 100 2.0 TD , Audi A6 2.5 TDI , Mercedes Sprinter 312 TDI
Piwa: 126/1
Wysłany: Sro 17 Gru 2008, 00:21
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Witam
Miałem podobny przypadek.Przerobiłem problem z nagrzewnica i woda.Jeśli nie ubywa Ci płynu chłodniczego to nie masz sie czym martwic,pozatym uszkodzona nagrzewnica(pęknieta)przy cieplym silniku i po wlaczeniu nawiewu daje dużo pary podobnej do dymu(wrażenie jakby autko sie paliło z wydobywajacym sie dymem z nadmuchów).Podejrzewam że masz inny problem.Pod maską samochodu na podszybiu jest osłona,trzeba ją zdjąc i zobaczyc czy otwory odprowadzajace wode nie sa zatkane(liscie itp) ja miałem niby czyste ale nie do konca bo woda tam stala i wplywala innymi otworami do wnetrza,wiec trzeba uzyc druta i przepchac otwory odprowadzajace wode.U mnie pomoglo w 100%,warto raz za czas zerknac co sie dzieje w wyzej wymienionych miejscach.Pozdrawiam i życze powodzenia.
Powrót do góry
RoniN_

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 14:25
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


W sumie dalej problem sie nie poprawil. Wyczyscilem wszystkie odplywy ale nie kupilem nowego podszybia a stare przez ta operacje odstaje dobre 5 mm od szyby. dodatkowo na spodzie auta sa korki gumowe, czy one maja cos wspolnego z zaistniala sytuacja?? a moze poprostu wode ciagle tam stoi i wiecej jej sie juz nie nalewa a zludzenie dalej jest bo jest ciagle mokra. Chyba bede musial poczekac z tym do lata i w lecie wyjme ja z auta i wysusze porzadnie i jak znajde skad cieknie woda to bedzie git. Dodam tylko ze plynu mi nie ubywa jest caly czas ok i szyby tez nei paruja. to jest normalna woda ktorek gabka jest juz pelna. Dzisiaj sie juz zdenerwowalem i wycialem kwadrat w wykladzinei i wycisnalem troche tej wody. teraz przeynajmniej moge to suszyc co jaks czas. A kwadratr potem wkladam z powrotem i sladu nie ma i na gore przychodzi jeszcze dywanik Smile
Powrót do góry
zylok

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bystra
Posiadane auto: Audi a 3
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Sie 2010, 20:46
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


witam.tez mam problem z woda w srodku tylko ze pod kazdym dywanikiem.mam a3 2005 rok z szklanym dachem. tapicerka czysta i sucha. mechanik sprawdzil podwozie i stwiedził że szczelne.Jaka moze być tego przyczyna...wody jest naprawde dużo Mad
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 08 Sie 2010, 20:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
yaro23

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dukla
Posiadane auto: Audi A3 8-L .1,9Tdi 5d 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Sty 2011, 20:43
Temat postu:

woda po stronie pasażera w Audi A3


Ja mam ten sam problem z mokrym dywanikiem od strony pasażera z przodu i z tyłu również po tej samej stronie. Co to może być?? rozbierałem wszystko od strony pasażera i odchylałem okładzine i wody jest strasznie dużo i mokre jest po nadkolu i w miejscu gdzie wychodzą w środku rurki od klimy. Pomóżcie Crying or Very sad
Powrót do góry
jaco79

Dyskutant



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 65
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Audi A3, 1.9TDI
Piwa: 3/7
Wysłany: Czw 18 Paź 2012, 19:33
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


A nie jest to przypadkiem zatkane odprowadzenie wody spod szyby? Miałem takie coś w renault.. liścmi i brudem się zapchalo i woda przez wentylator leciała do środka
Powrót do góry
pitbul455

Dyskutant



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bukowno
Posiadane auto: Opel astra f > Audi a3
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 11 Lis 2012, 00:05
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Jak miałem taki problem z mokrym dywanikiem od pasażera to przyczyną było odstające podszybie, zaciski podszybia były wyrobione i najnormalniej wychodziło i robiła się luka między podszybiem a szybą. Nie może być najmniejszej przerwy i musi dolegać bo w tym wypadku woda będzie się dostawać do środka na dywanik.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A3 »

Opinie o samochodach Audi A3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne

13) SERWIS »

AudiQ7

277 750

2019r.

83 576 km

świętokrzyskie

AudiA5

179 850

2019r.

90 295 km

podkarpackie

AudiRS7

519 980

2021r.

50 000 km

podkarpackie

AudiA3

114 950

2022r.

9 300 km

podkarpackie

AudiA4

34 800

2012r.

200 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System