Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RoniN_

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 00:01
Temat postu:

Woda po stronie kierowcy na podlodze


Witam!
Mam problem z woda na podlodze po stronie kierowcy (UK) wykladzina jest z wieszchu lekko wilgotna, ale jak zdjalem plastiki to masakra byla. Wiadro wody. Wcisnalem reke wyzej i tak wyglada na to ze jest sucho. Czy szyba mogla sie rozszczelnic i woda cieknie sobie gdzies tam w srodku, moze klimatyzacja?? Naprawde nie wiem czyjechac z tym do szybiarza, czy szukac wiatru w polu
Pozdrawiam i bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc
Powrót do góry
agam

Debiutant



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubartów
Posiadane auto: Audi A6 2,5TDI 96r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 19:36
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Zależy czy to była woda czy płyn chłodzący? Jeśli płyn to prawdopodobnie nagrzewnica jest uszkodzona i cieknie , jeśli woda to prawdopodobnie są niedrożne odpływy na podszybiu od strony komory silnika,bo tam często zbierają się liście itp. zanieczyszczenia,więc zdejmij osłonę podszybia pod maską i wyczyść te odpływy jest ich zazwyczaj dwa, są one na samym spodzie . Ja w swoim A6 odkurzam tam co najmniej dwa razy w roku,bo już u niejednego widziałam jak dzięki tym niedrożnym odpływom mógł sobie akwarium w samochodzie zakładać. Życzę powodzenia:) , bo wysuszenie wykładziny jest mordęgą.
Powrót do góry
tomek83f

Auto Maniak



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1456
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wadowice
Posiadane auto: Audi 100 2.0 TD , Audi A6 2.5 TDI , Mercedes Sprinter 312 TDI
Piwa: 126/1
Wysłany: Sro 17 Gru 2008, 00:21
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Witam
Miałem podobny przypadek.Przerobiłem problem z nagrzewnica i woda.Jeśli nie ubywa Ci płynu chłodniczego to nie masz sie czym martwic,pozatym uszkodzona nagrzewnica(pęknieta)przy cieplym silniku i po wlaczeniu nawiewu daje dużo pary podobnej do dymu(wrażenie jakby autko sie paliło z wydobywajacym sie dymem z nadmuchów).Podejrzewam że masz inny problem.Pod maską samochodu na podszybiu jest osłona,trzeba ją zdjąc i zobaczyc czy otwory odprowadzajace wode nie sa zatkane(liscie itp) ja miałem niby czyste ale nie do konca bo woda tam stala i wplywala innymi otworami do wnetrza,wiec trzeba uzyc druta i przepchac otwory odprowadzajace wode.U mnie pomoglo w 100%,warto raz za czas zerknac co sie dzieje w wyzej wymienionych miejscach.Pozdrawiam i życze powodzenia.
Powrót do góry
RoniN_

Czytelnik



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 14:25
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


W sumie dalej problem sie nie poprawil. Wyczyscilem wszystkie odplywy ale nie kupilem nowego podszybia a stare przez ta operacje odstaje dobre 5 mm od szyby. dodatkowo na spodzie auta sa korki gumowe, czy one maja cos wspolnego z zaistniala sytuacja?? a moze poprostu wode ciagle tam stoi i wiecej jej sie juz nie nalewa a zludzenie dalej jest bo jest ciagle mokra. Chyba bede musial poczekac z tym do lata i w lecie wyjme ja z auta i wysusze porzadnie i jak znajde skad cieknie woda to bedzie git. Dodam tylko ze plynu mi nie ubywa jest caly czas ok i szyby tez nei paruja. to jest normalna woda ktorek gabka jest juz pelna. Dzisiaj sie juz zdenerwowalem i wycialem kwadrat w wykladzinei i wycisnalem troche tej wody. teraz przeynajmniej moge to suszyc co jaks czas. A kwadratr potem wkladam z powrotem i sladu nie ma i na gore przychodzi jeszcze dywanik Smile
Powrót do góry
zylok

Czytelnik



Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bystra
Posiadane auto: Audi a 3
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Sie 2010, 20:46
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


witam.tez mam problem z woda w srodku tylko ze pod kazdym dywanikiem.mam a3 2005 rok z szklanym dachem. tapicerka czysta i sucha. mechanik sprawdzil podwozie i stwiedził że szczelne.Jaka moze być tego przyczyna...wody jest naprawde dużo Mad
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 08 Sie 2010, 20:46
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
yaro23

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dukla
Posiadane auto: Audi A3 8-L .1,9Tdi 5d 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 18 Sty 2011, 20:43
Temat postu:

woda po stronie pasażera w Audi A3


Ja mam ten sam problem z mokrym dywanikiem od strony pasażera z przodu i z tyłu również po tej samej stronie. Co to może być?? rozbierałem wszystko od strony pasażera i odchylałem okładzine i wody jest strasznie dużo i mokre jest po nadkolu i w miejscu gdzie wychodzą w środku rurki od klimy. Pomóżcie Crying or Very sad
Powrót do góry
jaco79

Dyskutant



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 65
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siemianowice Śląskie
Posiadane auto: Audi A3, 1.9TDI
Piwa: 3/7
Wysłany: Czw 18 Paź 2012, 19:33
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


A nie jest to przypadkiem zatkane odprowadzenie wody spod szyby? Miałem takie coś w renault.. liścmi i brudem się zapchalo i woda przez wentylator leciała do środka
Powrót do góry
pitbul455

Dyskutant



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bukowno
Posiadane auto: Opel astra f > Audi a3
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 11 Lis 2012, 00:05
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) Woda po stronie kierowcy na podlodze


Jak miałem taki problem z mokrym dywanikiem od pasażera to przyczyną było odstające podszybie, zaciski podszybia były wyrobione i najnormalniej wychodziło i robiła się luka między podszybiem a szybą. Nie może być najmniejszej przerwy i musi dolegać bo w tym wypadku woda będzie się dostawać do środka na dywanik.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A3 »

Opinie o samochodach Audi A3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A3 ) Porady, problemy techniczne

13) SERWIS »

AudiQ2

139 950

2021r.

13 690 km

podkarpackie

AudiA4

98 900

2019r.

89 000 km

mazowieckie

AudiQ7

279 980

2023r.

17 111 km

świętokrzyskie

AudiA5

177 750

2019r.

68 032 km

podkarpackie

AudiRS7

519 980

2021r.

50 000 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System