Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A6 ) Problem z klimatyzacją w A6 C4



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A6 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ROBERT P

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A6 C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Sie 2007, 19:27
Temat postu:

Problem z klimatyzacją w A6 C4


Witam Wszystkich AUDIMANIAKÓW ! Jestem posiadaczem AUDI A6 AVANT z 1995 r. Mam problem z klimą. Będąc na warsztacie zostałem podpięty do BOSCH SERViCE COMPUTER , który wykazał "0" błędów.Test manualny z tegoż komputera wykazał iż sterowanie wentylatorami i sprężarką jest poprawne. Sprawdzono również czujniki wysokiego i niskiego ciśnienia oraz przekażnik, które są OK . Wpięto również zastępczą konsolę sterowania klimatyzacją . Mimo to moja klima nie chce załączyC sprężarki . Jeżdząc po różnych serwisach wydałem już 500 PLN , a klima jak nie działa tak nie działa. Błagam o pomoc !!!!!!!!!!
Może ktoś miał taki problem jak ja i jest w stanie mi pomóc.[/code]
_________________
ROBERT P
Powrót do góry
komunikator tlen - status
a.z9

Czytelnik



Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Wrz 2007, 20:08
Temat postu:

Re: ( Audi A6 ) Problem z klimatyzacją w A6 C4


witam.mialam ten sam problem. okazalo sie ze jeden z vzujnikow podawal za malo mocy aby zalaczyc sprezarke. komputer tez pokazywal o bledow.
Powrót do góry
ROBERT P

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A6 C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 27 Lut 2008, 20:50
Temat postu:

Re: ( Audi A6 ) Problem z klimatyzacją w A6 C4


Witam ponownie!
Trochę czasu minęło , ale udało mi się usunąć awarię samodzielnie.Podrzucam innym użytkownikom , iż w moim przypadku pomogła wymiana czujnika temperatury znajdującego się w chłodnicy odpowiadającego za włączanie wentylatorów elektrycznych .Koszt czujnika 30 zł. Na warsztaty które nie usunęły usterki wydałem 500 zł.
PS. Widać , że mimo wyposażenia w komputery wiedza naszych serwisantów jest znikoma.
Apel: Panowie do nauki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
ROBERT P
Powrót do góry
komunikator tlen - status
ROBERT P

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A6 C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Cze 2008, 20:43
Temat postu:

Re: ( Audi A6 ) Problem z klimatyzacją w A6 C4


Witam ponownie!
Przedstawiam cd.mojej walki z klimatyzacją.Po pewnym czasie moja sprężarka znowu przestała pracować.Tym razem nie wyłanczała się całkowicie lecz pracowała z przerwami. Znów udałem się do serwisu klimy,ale tam jak zwylke zaproponowano mi dobicie inastalacji gazem.Nie zgodziłem się , gdyż ciśnienie gazu po sprawdzeniu było prawidłowe.Na tym zakończyła się wizyta w serwisie.Zciągnąłem z internetu schemat instalacji elektrycznej klimatyzacji w moim AUDI i stwierdziłem , iz moją usterkę powoduje czujnik temperatury silnika , który umieszczony jest po lewej stronie w metalowej rurce łączącej głowicę z blokiem silnika.Posiada on trzy piny i odkręca się go kluczem nr 29.Po zakupie niemieckiego zamiennika problem został rozwiązany.
PS. Dodatkowym objawem była niestabilna praca zegara temperatury silnika. Problem dotyczył AUDI A6 C4 V6 2.8 174 KM silnik AAH
Pozdrawiam wszystkich AUDIMANIAKÓW.
_________________
ROBERT P
Powrót do góry
komunikator tlen - status
dżek

Czytelnik



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 1

Posiadane auto: audi a6 2.5tdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Paź 2008, 14:34
Temat postu:

termometr zewnętrzny


witam. Mam problem z prawidłowym dzialaniem termometru zewnętrznego. Wszystko chodzi tak jak ma być, lecz nie ma termometru zewnętrznego. Proszę o pomoc z uruchomieniem tego urządzenia. Z góry dziękuje. Dodatkowo prosze o informacje ustawień specjlanych klimatronika
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 17 Paź 2008, 14:34
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Klaudiusz Fichna

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 5

Posiadane auto: Audi A6, 2,6 Quattro 95
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 18 Sty 2009, 00:56
Temat postu:

mam taki sam problem z klimą w audi A6 2,6l Quattro 1995


szanowny kolego pod powiedz gdzie mogę szukać schematu bo już zryłem neta w wzdłuż i w szerz ! Help ! Proszę podam moje GG 8833569
obecnie jestem w Szwecji i nie moge korzystać z tutejszych Fachowców ! bo nie kumają Polskiego w ząb!..
Powrót do góry
gadu-gadu
Krzysiek333

Czytelnik



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krosno
Posiadane auto: Audi A6 C4 2.8 V6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Sie 2009, 13:27
Temat postu:

Schemat


ROBERT P napisał:
Witam ponownie!
Przedstawiam cd.mojej walki z klimatyzacją.Po pewnym czasie moja sprężarka znowu przestała pracować.Tym razem nie wyłanczała się całkowicie lecz pracowała z przerwami. Znów udałem się do serwisu klimy,ale tam jak zwylke zaproponowano mi dobicie inastalacji gazem.Nie zgodziłem się , gdyż ciśnienie gazu po sprawdzeniu było prawidłowe.Na tym zakończyła się wizyta w serwisie.Zciągnąłem z internetu schemat instalacji elektrycznej klimatyzacji w moim AUDI i stwierdziłem , iz moją usterkę powoduje czujnik temperatury silnika , który umieszczony jest po lewej stronie w metalowej rurce łączącej głowicę z blokiem silnika.Posiada on trzy piny i odkręca się go kluczem nr 29.Po zakupie niemieckiego zamiennika problem został rozwiązany.
PS. Dodatkowym objawem była niestabilna praca zegara temperatury silnika. Problem dotyczył AUDI A6 C4 V6 2.8 174 KM silnik AAH
Pozdrawiam wszystkich AUDIMANIAKÓW.

Witam Czy moglbys mi przeslas ten schemat bo ja mam tez problem z tym autkiem ale troszke wiekszy i niewiem jak go rozwiazac a moze mi to pomoze.. hehe Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
ROBERT P

Debiutant



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A6 C4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 10 Sie 2009, 10:35
Temat postu:

Re: ( Audi A6 ) Problem z klimatyzacją w A6 C4


Witam!
Próbowałem przesłać Ci schemat , ale serwer odrzuca Twój adres internetowy. Podaj prawidowy adres .
_________________
ROBERT P
Powrót do góry
komunikator tlen - status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A6 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A6 »

Opinie o samochodach Audi A6 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A6 ) Porady, problemy techniczne


AudiQ5

239 850

2020r.

69 025 km

świętokrzyskie

AudiQ5

184 750

2019r.

65 424 km

świętokrzyskie

AudiQ5

147 900

2020r.

28 000 km

mazowieckie

AudiA4

123 850

2019r.

55 586 km

świętokrzyskie

AudiA7

297 500

2022r.

8 607 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System