Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A2 ) Kontrolki sie swieca !!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majeczka_83

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oslo
Posiadane auto: Audi A2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lis 2009, 01:00
Temat postu:

Kontrolki sie swieca !!!


Witam,

Mam problem. W kwietniu kupilam Audi a2 z 2004, benzynka 1.4. Wszystko bylo super pieknie do momentu jak pojechalam na wakacje do PL. Zmienialam wszystkie potrzebne rzeczy typu: rozrzad, klocki, wszystkie filtry, olej, itp. Wrocilam do NO i po dwoch dniach nie korzystania z samochodu zaczelo sie wszystko swiecic: olej, plyn do chlodnicy, silnik, akumulator, etc... po prostu wszystko!!! Zadzonilam do kolegi, podpial laptopa i wykasowal bledy stwierdzajac ze padl czujnik polozenia walu korbowego Sad No coz zamowilam z PL w Audi i juz mialam wymieniac w zwyklym warsztacie, ale zawiozlam jeszcze autko do serwisu Audi. Pracuje tam Polak, ktory po sprawdzeniu stwierdzil ze rozrzad jest zle zlozony o 2 zabki - cokolwiek to znaczy Wink rozrzad rozlozono i zlozono na nowo i rzeczywiscie bylo ok... do czasu... W NO juz zimno i po 2 dniach rano po zapaleniu silnika, pokazala sie kontrolka czerwona plynu do chlodnicy... plyn oczywiscie jest. kolega wyjascil ze moze to czujnik i mi go wymieni w serwisie jak bedzie mial czas zebym nie musiala placic. Po kilkunastu dniach nad ranem znowu po zimnej nocy zapalila sie ta sama kontrolka a po rozgrzaniu silnika znowu wszystko sie zaczelo swiecic, samochod zaczal wariowac , obroty przestaly dzialac - jak poprzednio. Znowuu pojechalam do serwisu i stweirdzili ze to czujnik od tego plynu do chlodnicy...wymienili... bylo dobrze do dzis... samochod stal 2 dni i znowu to samo!!!
Blagam o pomoc bo juz nie wiem co mam robic Crying or Very sad
Powrót do góry
marinsxx

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A2 1.4 TDI 75 KM BHC
Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 11:26
Temat postu:

Re: Kontrolki sie swieca !!!


cześć

javascript:emoticon('Cool')

ja ma diesla 2003 rok

ostatno czerwona konewka mi się paliła wymieniłem czujnik ciśnienia i już gra ^^
javascript:emoticon('Smile')


i ostatnio zacząła sie zapalać
Majeczka_83 napisał:
uje się przynajmniej -11 do dnia dzisiejszego) przy uruchamianiu kontrolka czerwona temp chłodziwa.
pali równo i nie ma czkawki a po przejechaniu 2-3 km gaśnie...

ale jak będe miał czas to przepłukam układ i wymienie płyn, termostat i czujnik temperatury.

zobaczymy czy to pomoże czytałem gdzieś że czasami daje ciała również obudowa termostatu i wtedy też sygnalizuje awarie...

u Ciebie pali sie nonstop??

Pozdrawiam,

[quote="Majeczka_83"]Witam,

Mam problem. W kwietniu kupilam Audi a2 z 2004, benzynka 1.4. Wszystko bylo super pieknie do momentu jak pojechalam na wakacje do PL. Zmienialam wszystkie potrzebne rzeczy typu: rozrzad, klocki, wszystkie filtry, olej, itp. Wrocilam do NO i po dwoch dniach nie korzystania z samochodu zaczelo sie wszystko swiecic: olej, plyn do chlodnicy, silnik, akumulator, etc... po prostu wszystko!!! Zadzonilam do kolegi, podpial laptopa i wykasowal bledy stwierdzajac ze padl czujnik polozenia walu korbowego Sad No coz zamowilam z PL w Audi i juz mialam wymieniac w zwyklym warsztacie, ale zawiozlam jeszcze autko do serwisu Audi. Pracuje tam Polak, ktory po sprawdzeniu stwierdzil ze rozrzad jest zle zlozony o 2 zabki - cokolwiek to znaczy Wink rozrzad rozlozono i zlozono na nowo i rzeczywiscie bylo ok... do czasu... W NO juz zimno i po 2 dniach rano po zapaleniu silnika, pokazala sie kontrolka czerwona plynu do chlodnicy... plyn oczywiscie jest. kolega wyjascil ze moze to czujnik i mi go wymieni w serwisie jak bedzie mial czas zebym nie musiala placic. Po kilkunastu dniach nad ranem znowu po zimnej nocy zapalila sie ta sama kontrolka a po rozgrzaniu silnika znowu wszystko sie zaczelo swiecic, samochod zaczal wariowac , obroty przestaly dzialac - jak poprzednio. Znowuu pojechalam do serwisu i stweirdzili ze to czujnik od tego plynu do chlodnicy...wymienili... bylo dobrze do dzis... samochod stal 2 dni i znowu to samo!!!
Blagam o pomoc bo juz nie wiem co mam robic Crying or Very sad
Cool Cool Cool Cool Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A2 »

Opinie o samochodach Audi A2 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne


AudiA5

189 850

2019r.

94 900 km

świętokrzyskie

AudiA4

138 850

2019r.

73 400 km

podkarpackie

AudiA6

199 850

2018r.

46 423 km

świętokrzyskie

Audie-tron

299 850

2021r.

20 800 km

świętokrzyskie

AudiA7

249 750

2020r.

120 696 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System