Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A2 ) Kontrolki sie swieca !!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majeczka_83

Czytelnik



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Oslo
Posiadane auto: Audi A2
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lis 2009, 01:00
Temat postu:

Kontrolki sie swieca !!!


Witam,

Mam problem. W kwietniu kupilam Audi a2 z 2004, benzynka 1.4. Wszystko bylo super pieknie do momentu jak pojechalam na wakacje do PL. Zmienialam wszystkie potrzebne rzeczy typu: rozrzad, klocki, wszystkie filtry, olej, itp. Wrocilam do NO i po dwoch dniach nie korzystania z samochodu zaczelo sie wszystko swiecic: olej, plyn do chlodnicy, silnik, akumulator, etc... po prostu wszystko!!! Zadzonilam do kolegi, podpial laptopa i wykasowal bledy stwierdzajac ze padl czujnik polozenia walu korbowego Sad No coz zamowilam z PL w Audi i juz mialam wymieniac w zwyklym warsztacie, ale zawiozlam jeszcze autko do serwisu Audi. Pracuje tam Polak, ktory po sprawdzeniu stwierdzil ze rozrzad jest zle zlozony o 2 zabki - cokolwiek to znaczy Wink rozrzad rozlozono i zlozono na nowo i rzeczywiscie bylo ok... do czasu... W NO juz zimno i po 2 dniach rano po zapaleniu silnika, pokazala sie kontrolka czerwona plynu do chlodnicy... plyn oczywiscie jest. kolega wyjascil ze moze to czujnik i mi go wymieni w serwisie jak bedzie mial czas zebym nie musiala placic. Po kilkunastu dniach nad ranem znowu po zimnej nocy zapalila sie ta sama kontrolka a po rozgrzaniu silnika znowu wszystko sie zaczelo swiecic, samochod zaczal wariowac , obroty przestaly dzialac - jak poprzednio. Znowuu pojechalam do serwisu i stweirdzili ze to czujnik od tego plynu do chlodnicy...wymienili... bylo dobrze do dzis... samochod stal 2 dni i znowu to samo!!!
Blagam o pomoc bo juz nie wiem co mam robic Crying or Very sad
Powrót do góry
marinsxx

Stały Bywalec



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 100
Skąd jesteś (miejscowość / region): WARSZAWA
Posiadane auto: AUDI A2 1.4 TDI 75 KM BHC
Piwa: 3/0
Wysłany: Sro 27 Sty 2010, 11:26
Temat postu:

Re: Kontrolki sie swieca !!!


cześć

javascript:emoticon('Cool')

ja ma diesla 2003 rok

ostatno czerwona konewka mi się paliła wymieniłem czujnik ciśnienia i już gra ^^
javascript:emoticon('Smile')


i ostatnio zacząła sie zapalać
Majeczka_83 napisał:
uje się przynajmniej -11 do dnia dzisiejszego) przy uruchamianiu kontrolka czerwona temp chłodziwa.
pali równo i nie ma czkawki a po przejechaniu 2-3 km gaśnie...

ale jak będe miał czas to przepłukam układ i wymienie płyn, termostat i czujnik temperatury.

zobaczymy czy to pomoże czytałem gdzieś że czasami daje ciała również obudowa termostatu i wtedy też sygnalizuje awarie...

u Ciebie pali sie nonstop??

Pozdrawiam,

[quote="Majeczka_83"]Witam,

Mam problem. W kwietniu kupilam Audi a2 z 2004, benzynka 1.4. Wszystko bylo super pieknie do momentu jak pojechalam na wakacje do PL. Zmienialam wszystkie potrzebne rzeczy typu: rozrzad, klocki, wszystkie filtry, olej, itp. Wrocilam do NO i po dwoch dniach nie korzystania z samochodu zaczelo sie wszystko swiecic: olej, plyn do chlodnicy, silnik, akumulator, etc... po prostu wszystko!!! Zadzonilam do kolegi, podpial laptopa i wykasowal bledy stwierdzajac ze padl czujnik polozenia walu korbowego Sad No coz zamowilam z PL w Audi i juz mialam wymieniac w zwyklym warsztacie, ale zawiozlam jeszcze autko do serwisu Audi. Pracuje tam Polak, ktory po sprawdzeniu stwierdzil ze rozrzad jest zle zlozony o 2 zabki - cokolwiek to znaczy Wink rozrzad rozlozono i zlozono na nowo i rzeczywiscie bylo ok... do czasu... W NO juz zimno i po 2 dniach rano po zapaleniu silnika, pokazala sie kontrolka czerwona plynu do chlodnicy... plyn oczywiscie jest. kolega wyjascil ze moze to czujnik i mi go wymieni w serwisie jak bedzie mial czas zebym nie musiala placic. Po kilkunastu dniach nad ranem znowu po zimnej nocy zapalila sie ta sama kontrolka a po rozgrzaniu silnika znowu wszystko sie zaczelo swiecic, samochod zaczal wariowac , obroty przestaly dzialac - jak poprzednio. Znowuu pojechalam do serwisu i stweirdzili ze to czujnik od tego plynu do chlodnicy...wymienili... bylo dobrze do dzis... samochod stal 2 dni i znowu to samo!!!
Blagam o pomoc bo juz nie wiem co mam robic Crying or Very sad
Cool Cool Cool Cool Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A2 »

Opinie o samochodach Audi A2 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A2 ) Porady, problemy techniczne


AudiQ5

219 980

2019r.

94 780 km

świętokrzyskie

AudiA6

179 850

2020r.

108 507 km

świętokrzyskie

AudiA6

179 850

2020r.

108 507 km

świętokrzyskie

AudiA5

189 750

2020r.

45 117 km

świętokrzyskie

AudiA4

76 900

2017r.

46 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System