Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiktor008

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 299
Skąd jesteś (miejscowość / region): wszechświat
Posiadane auto: Seta C3
Piwa: 3/0
Wysłany: Pon 30 Sie 2010, 20:33
Temat postu:

jak to jest z tą A3..?


Tak przeglądam ogłoszenia otomoto i po wpisaniu audi rocznik 1995 - 2010 do 30000zł w kategorii coupe praktycznie nie przewija się nic innego jak A3 lub TTN8.. - czy mi się zdaje czy te auta są wyjątkowo nieudane i wszyscy się ich historycznie pozbywają.. Tak mi na to wygląda.. bo jednak jakby wśród coupe czy w ogóle aut sporotwych marki audi pojawiały się inne jeszcze modele to mogłbym tak nie myśleć. swego czasu mój kumpel miał A3 z nie głupim silnikiem 1.9TDi - 110km - też się pozbył i to chyba po pół roku.. jak spytałem czemu..? - stwierdził ze miał swoje powody i poza tym szukał oszczędności.. Kupił seata ibize sport i jeździ już 2 rok.. dziwne..
Chyba model A3 jest wyjątkowo sporą wtopą koncernu a audi TT to już całkiem nie porozumienie.. jeszcze nie tak dawno bardzo drogi model dziś stoi za 20 kafli z roczników 2000.. coś z tymi autami jest chyba nie tak i ludzie szybko je kupują ale jeszcze szybciej się pozbywają.. Znacznie mniej jest do kupienia modeli serii 80 coupe czy podobnych.. z serii S nie widziałem nic.. (ale może za małą kwotę wpisałem..Smile
_________________
setka - to już tylko legenda..
Powrót do góry
tomek83f

Auto Maniak



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1456
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wadowice
Posiadane auto: Audi 100 2.0 TD , Audi A6 2.5 TDI , Mercedes Sprinter 312 TDI
Piwa: 126/1
Wysłany: Wto 31 Sie 2010, 00:07
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?


TT jest ok poza spalaniem ktore nie jest male,a auta sportowe traca szybko na wartosci,podobnie jak wysokiej klasy limuzyny,dla przykladu moj kolega niedawno kupil A8 za psie pieniadze gdzie dla porownania A6 z tym samym silnikiem jest duzo drozsza ale A8 jest duzo drozsze w utrzymaniu wiec jest go ciezko sprzedac i trzeba spuscic z ceny,pozatym to duzo auto i nie dla kazdego,podobnie jest wlasnie z audi TT z tym ze najwikesza wada tego modelu jest duze spalanie,jesli chodzi zas o audi A3 to nie jest tak ze to jest jakies zle auto i sie go ludzie pozbywaja.Przed zakupem jakiego kolwiek autka trzeba wziasc pod uwage ze wszystkie samochody sie psuja,nie tylko A3 jest duzo,bo jesli bys szukal A4 lub A6 to tez jest w czym wybierac a to dlatego bo rynek jest dosc mozno nasycony uzywanymi pojazdami,dla porownania dales A80 ale wez pod uwage ile te auta juz maja lat,sa warte dzis grosze wiec ich sprzedaz jest malo oplacalana a jesli kogos nie stac na nic nowszego to bedzie sie tłukł tym co ma dotad dopoki sie bedzie dalo.Pamietam jeszcze 2 lata temu gdybym chcial kupic audi 100C3 to bylo bardzo duzo tych modeli a dzis jest zaledwie garstka.A3 ma dosc tanie w utrzymaniu zawieszenie a silniki diesla sa bdb jednostkami wiec ja bym sie tak nie przejmowal tylko kupowal i sie cieszyl z nowego nabytku o ile masz taka mozliwosc.
Powrót do góry
wiktor008

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 299
Skąd jesteś (miejscowość / region): wszechświat
Posiadane auto: Seta C3
Piwa: 3/0
Wysłany: Pią 03 Wrz 2010, 12:08
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?


heheee... nie mam zamiaru koopować nic "nowego" a już na pewno nie auto sportowe (nie funkcjonalne, nie ekonomiczne, tracące na wartości z minuty na minute i najczęściej już bite z każdej strony..Wink
Widzę nie które modele A3 z quatro więc te raczej też mało benzyny nie biorą.. a czy TDi jest takie sportowe..? - w porównaniu z turbobenzyną chyba raczej zwyczajne..Chyba że ktoś tuningi chipem robił.
Poza tym chyba nie sprawdzałeś drogi kolego ostatnio ogłoszeń o C3 - jest tego mnóstwo i to za cene starego roweru "bez przerzutek"..Wink
Sprawdź otomoto;)
_________________
setka - to już tylko legenda..
Powrót do góry
mca12

Czytelnik



Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): ustron
Posiadane auto: audi a3 1.9 tdi 131 KM 2000r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 26 Gru 2010, 16:00
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?


nie wiem Panowie ale ja ze swojego samochodu jestem zadowolony:) audi a3 1.9tdi 131KM końcówka 2000r.. i powiem szczerze jak na ten silnik jest małe spalanie bo mieści sie w przedziale 6-7.5 l, poza tym wnętrze funkcjonalne i czytelne a do tego bagażnik też jest nie małySmile i jeszcze jedno;p czy to auto sportowe hmm... tu jest kwestia dyskusji:P np peugeot 406 coupe z 2.0l (benzyna)silnikiem o mocy 132KM, mówiąc prawdę to nie ma szans:P ale takie jest moje zdanie:P
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Netes

Czytelnik



Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kielce
Posiadane auto: audi .a3. 8l 1.9 TDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 25 Lut 2011, 19:35
Temat postu:

Re: jak to jest z tą A3..?


wiktor008 napisał:
Znacznie mniej jest do kupienia modeli serii 80 coupe czy podobnych.. z serii S nie widziałem nic.. (ale może za małą kwotę wpisałem..Smile


Kolego !!! Pisząc o seri 80 B3 albo B4 np. bo to w miare świeźy temat koniec lat 8-tych i poczatek 90tych to pokaż mi jedna godną uwagi za jakieś normalne pieniądze.Ja np szukam S2 w zadowalającym stanie technicznym nie modzonej w sposób charakterystyczny wiejskiemu tunningowi z roznych stron...
A3 to bardzo udany model...Naprawde mało awaryjny zakładając że ktoś wie jak się obsługuje auto i co to są przeglądy !!! O turbo też trzeba dbać a nie jak wiekszość gniecie i gniecie na zimno Smile Potem turbo staje przytyka sie i pluje olejem Very Happy
A co do S3 to za DOBRĄ eSkę to trzeba wpisać ok 40000 tys i mowie tu o modelu 8l czyli do 2003 roku.Sa takie różne po 20000 teraz i 25000 ale nawet nie dzwoncie za nimi szkoda nawet na telefon !!!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 25 Lut 2011, 19:35
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Frytz

Czytelnik



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): USA
Posiadane auto: A3 tdi 2.0 2012
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 29 Paź 2012, 23:11
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?


Zmieniliśmy MB ML350 2005 na 2012 A3 tdi 2.0 S-line hmmmm ,nowe to zawsze nowe no i kilka gadzetow w postepi cywilizacji tez cieszy.
Auto jest Full load szkoda ze w USA mamy tylko wersje z przednim napędem.
W porównaniu do MLa to pali toto dobrze o połowe mniej nawet bym był słonny nie skłamac ze z 40% tego co MB.Jezdzi dosc sprytnie choc nie miałem zbytnio okazji potrenowac bo to auto żony Smile
Zastanawiam sie własnie jaki olej bede do tego wlewał bo na naszym rynku olejow do diesli jak na lekarstwo.
Mam nadzieje ze a3 pochodzi kilka lat tak jak ML ktorym zrobilismy 160tyś km i w sumie sie nigdy nie popsuł,Zaczęła pojawiec sie rdza na dole drzwi,nadkolach i kolo rejstracji z tyłu wiec poszedl do ludzi,mam nadzieje ze Audi to nie grozi .
Powrót do góry
michoos

Auto Maniak



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 522
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Renault Grand Scenic, Exeption, 1.9 Dci, 2005, Rover 75, 1,9 CTDI 2001
Piwa: 13/5
Wysłany: Pią 02 Lis 2012, 22:56
Temat postu:

Re: ( Audi A3 ) jak to jest z tą A3..?


witam. zastanawiam sie nad zakupem A3 z silnikiem 1.6 benz.
Czy możecie poradzić jakie są słabe punkty auta żeby je wykrycć podczas oględzin?
czy tylne nadkola maja prawo korodowac jeśli nie były naprawione?
interesuje mnie skrzynia automatyczna-czy ma słabe punkty np przy przebiegu ponad 250 tys?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A3 »

Opinie o samochodach Audi A3 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A3 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników

8) ABS »

AudiA4

109 980

2017r.

113 539 km

świętokrzyskie

AudiQ5

218 950

2020r.

63 645 km

świętokrzyskie

AudiQ3

169 850

2019r.

82 527 km

świętokrzyskie

AudiA5

169 850

2020r.

68 969 km

świętokrzyskie

AudiA5

185 980

2021r.

120 000 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System