Audi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Audi A8 ) Audi A8 W12 - warto?



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MM1974

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Mercedes E
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Lut 2021, 13:20
Temat postu:

Audi A8 W12 - warto?


Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego Audi z tym silnikiem niezależnie od generacji czy rocznika. Pytanie zatem mam takie - czy w ogóle warto? Na co najlepiej zwracać uwagę? Wiem, że to kosztowne w utrzymaniu i naprawach, ale kultura silnika jest wyśmienita. Jeśli jednak to auto będzie miało za dużo problemów, to chyba jednak przerzucę się na Lexusa LS Smile
Powrót do góry
AOnassis

Debiutant



Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): poznań
Posiadane auto: Audi A6C6 3,0TDI, Citroen C3 1,2 PureTech
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Kwi 2021, 21:53
Temat postu:

Re: Audi A8 W12 - warto?


MM1974 napisał:
Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego Audi z tym silnikiem niezależnie od generacji czy rocznika. Pytanie zatem mam takie - czy w ogóle warto? Na co najlepiej zwracać uwagę? Wiem, że to kosztowne w utrzymaniu i naprawach, ale kultura silnika jest wyśmienita. Jeśli jednak to auto będzie miało za dużo problemów, to chyba jednak przerzucę się na Lexusa LS Smile


Audi A8 super fura sprawdzić trzeba wszystko każdy system pod względem działania i nie ma miejsca na błędy wszystko ma działać nie wierz w tłumaczenie ,że np.,,roleta tylnej szyby działała 3 dni temu a teraz coś tam się zacina i trzeba zajrzeć'' , klima działała a teraz nie działa bo nie ma gazu ...te samochody naszpikowane są elektroniką system jak coś mu nie pasuje potrafi wyłączyć klapę bagażnika np. a nawet unieruchomić cały samochód . Tych samochodów nie można serwisować u pana Staśka tylko serwis ...jak masz przed sobą auto w którym grzebał właśnie taki ,,pan'' a nie serwis audi odpuść sobie łatwo wbić się na minę . Samochód powypadkowy w ogóle nie wchodzi w grę mam nadzieję ,że pomogłem pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum AUDI Forum Strona Główna -> ( Audi A8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Audi A8 »

Opinie o samochodach Audi A8 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Audi A8 ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


AudiQ5

269 850

2022r.

20 076 km

podkarpackie

AudiA4

7 500

1997r.

214 350 km

śląskie

AudiQ5

43 900

2009r.

266 000 km

mazowieckie

AudiQ3

169 950

2023r.

12 084 km

świętokrzyskie

AudiA3

38 900

2010r.

249 232 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: AUDI TECH TEAM   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System